Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Weneckie

( ilość produktów: 15 )

Szkło Weneckie

W jubilerstwie, zwłaszcza w produkcji biżuterii handmade, stosuje się szklane półfabrykaty. Bardzo cenione ze względu na trwałość i urodę jest szkło weneckie. Charakteryzuje je nasycenie barw, zachowują jednak przezroczystość, dlatego przebijają się przez nie refleksy świetlne, dodatkowo wzmacniając piękno ozdób. Można je podziwiać jako podstawowe elementy kolczyków, korali, naszyjników czy bransoletek. Mogą być też stosowane jako zawieszki.

Ze szkła weneckiego wykonuje się koraliki o różnym kształcie. Są to kule, kostki, oponki, walce. Można je dowolnie łączyć, tworząc jedyne w swoim rodzaju kompozycje.

W naszej ofercie znajdziesz do wyboru – koraliki jednobarwne lub o kilku barwach wzajemnie się przenikających albo tworzących konkretne wzory: paski, kwiaty oraz wiele innych.

Atrakcyjny wygląd szkła weneckiego pobudza wyobraźnię i zachęca do samodzielnego zaprojektowania i wykonania choćby jednego urokliwego drobiazgu. Zapewniamy, że na jednym nie poprzestaniecie. Zapraszamy więc do naszego sklepu.

pixel