Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koraliki

( ilość produktów: 118 )

Koraliki do Tworzenia Biżuterii

Podstawowym elementem biżuterii wykonywanej ręcznie są koraliki. Jest ich ogromny wybór. Produkuje się je niemal ze wszystkich materiałów, począwszy od tradycyjnych kamieni jubilerskich takich jak turkus, jaspis, agat, agat, poprzez kryształki, porcelanę, szkło, masę perłową, cyrkonie, drewno, metal aż po wełnę. Funkcję koralików mogą też pełnić muszelki, wygładzone kamyki, patyczki z kokosa czy porowata masa wulkaniczna. Warte uwagi są interesujące koraliki Cloisonne, wykonane tradycyjną chińską techniką emalii komórkowej.

Koraliki do tworzenia biżuterii można dowolnie łączyć, tworząc artystyczny miszmasz. Świetnie wyglądają naszyjniki złożone z kilku długich sznurów koralików o różnych kształtach, kolorach i materiałach. Latem idealnie pasują do letniej opalenizny, a zimą przypominają o słońcu i wakacjach.

Koraliki też dopasowujemy do kreacji i do okazji. Na większe wyjścia przydaje się biżuteria bardziej elegancka, np. z cyrkonii czy masy perłowej, do stroju sportowego – biżuteria etniczna z drewna czy z masy plastycznej. Dziewczyny na co dzień lubią zabawne zawieszki w kształcie zwierzątek, kwiatuszków czy bucików.

Nasza oferta jest bardzo bogata, więc … do wyboru, do koloru!

pixel