Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZESTAWY

( ilość produktów: 30 )

Zestawy do tworzenia biżuterii

Osoby, które nie mają doświadczenia w ręcznej produkcji biżuterii, nie bardzo są zorientowane, czego będą potrzebować, by zrobić kolczyki, makramę czy naszyjnik. Wówczas z pomocą przychodzi im oferta naszego sklepu, która obejmuje zestawy do tworzenia biżuterii. Składają sie one z wielu elementów, czasami ich liczba dochodzi do ponad czterech tysięcy. Zwykle na wykonanie drobiazgu czy też bardziej okazałej biżuterii takiej ilości nie potrzeba. Jednak większy zestaw do tworzenia biżuterii motywuje do wykonania kolejnej pracy i automatycznie stwarza szereg fantastycznych możliwości. Szybko przekonasz się, że rękodzieło to zajęcie bardzo wciągające. Kto raz spróbował, będzie chciał się stale uczyć i doskonalić, porywając się na coraz trudniejsze techniki i bardziej skomplikowane wzory. Warto to zamiłowanie wykorzystać na przygotowanie niespodzianek dla bliskich osób. Biżuteria handmade jest zawsze mile widzianym prezentem.

Pamiętaj, że początki są trudne, więc trzeba zaczynać od najprostszych ozdób. Wystarczy rzemień i choćby jeden koralik, by zrobić kilka ozdobnych węzłów na rzemyku i umocować koralik.  Tak powstają proste, a jednocześnie atrakcyjne i urokliwe bransoletki.

W skład zestawu wchodzą półprodukty i baza do biżuterii, czyli wszystko, czego jubiler – amator potrzebuje. Wybierz te, które odpowiadają Ci najbardziej, zakasaj rękawy i… działaj.

pixel